מאפיה ללא גלוטן באילת >> כל הפרטים על המקום החדש בפרסום ראשון

לראשונה: מאפיה ללא גלוטן באילת – כל הפרטים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

לראשונה: מאפיה ללא גלוטן באילת. 

הן תושבי העיר אילת והן המבקרים הרבים בה ישמחו לדעת כי בימים הקרובים, צפויה להפתח בעיר מאפיה שתמכור לחמים מקמחים ללא גלוטן.

מי שאמון על המיזם החדש הוא איש העסקים יובל זיו, בעליה של מאפיית ברויטמן הוותיקה בעיר שהחליט לפתוח מקום נוסף על טהרת הלחמים מקמחים אחרים.

בשיחה עם Wheatout.co.il מספר זיו כי למרות שאין לו או למי ממשפחתו צליאק, הנושא סיקרן אותו מבחינה מקצועית ומתוך כך נולדו נסיונות מוצלחים ללחמים איכותיים ללא גלוטן.

זיו, המתגורר למעלה מ-30 שנים בעיר אילת: ״אחרי 8 שנים של התעסקות עם גלוטן, הרגשתי שאני מוכן לפתוח מקום על טהרת קמחים אחרים.

מטבעי אני אדם סקרן וראיתי מה קיים כיום בשוק ועניין אותי לייצר מוצרים מקמחי מקור, מחמצת והפידבקים על הנסיונות שעשינו ללחמים, עוגיות ועוגות מעולים״.

עוד מספר זיו כי במוצרים שצפויים להמכר ב״ברויטמן מקמחים אחרים״ לא יהיו כמעט עמילנים ומכאן שבמקום החדש לא צפויים להמכר לחמים לבנים או לחמניות בית ספר.

– זו חתיכת החלטה לא למכור את המוצר אולי הכי פופולרי במאפיה ללא גלוטן.

״גם בברויטמן אין לי וגם פה אין לי. נראה לי נכון יותר להכין לחמים וכריכים מלחמים איכותיים מאשר את הדברים הפחות איכותיים. גם כשהקמתי את ברויטמן אמרו לי שאף אחד לא יקנה לחמי מחמצת והנה עברו 8 שנים והכל בסדר ואני בטוח שגם פה, יתרגלו למוצרים שלנו ואנחנו לא מתכוונים להתנחמד לאף אחד״

מאפיה ללא גלוטן באילת. צילום: יח״צ
יובל זיו. ברויטמן מקמחים אחרים. צילום: יח״צ

״הכוונה היא לעשות לחמים שאני מאמין שכך צריכים להראות, להרגיש ולטעום לחמים מקמחים אחרים. אומר זיו לWheatout.co.il. אין דרך לעשות לחם לבן שהורים היו רוצים לקנות לילדים לבית הספר מקמחים איכותיים ולא עמילנים ללא גלוטן וזה בסדר, אבין אם יהיו כאלה שימשיכו לקנות בסופר״

– ספר קצת על המקום החדש

״מדובר בחנות קטנטונת, עם מכונת קפה, הרעיון הוא לייצר למכור את התוצרת ופחות להתעסק עם מעדניה ומוצרים שאפשר למצוא גם בחנויות טבע.

גם בברויטמן נמכור כמה מהלחמים שנייצר במקום החדש כמו גם עוגות בחושות, כריכים, קישים, עוגיות, קרקרים לצד ממרחים ללא גלוטן, חמאות וגבינות״.

ברויטמן מקמחים אחרים מצרטרפת בזו לרשימה מכובדת של מאפיות ללא גלוטן הפועלת בישראל.

כשרות: רבנות העיר אילת.

כתובת: ברויטמן קמחים אחרים, שדרות התמרים 477 (מרכז סולל בונה) אילת.

שעות פעילות: א-ה׳ 8:00-18:00

מאפיה ללא גלוטן באילת. ברויטמן מקמחים אחרים. צילום: יובל זיו
ברויטמן מקמחים אחרים. צילום: יובל זיו
לחמים מיוחדים בפיתוח אישי. צילום: יובל זיו
לחמים מיוחדים בפיתוח אישי. צילום: יובל זיו
תחנת חובה לצליאקים באילת. צילום: יובל זיו
תחנת חובה לצליאקים באילת. צילום: יובל זיו

יש לי הרגשה שתרצו לקרוא גם את הפוסטים האלה

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. רחלי הר-דגן

    שיהיה במברוק. יוזמה מבורכת מאד.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן