יריד חופשי מגלוטן בנמל ת״א - בלוג Wheat Out - עולם שלם ללא גלוטן דביר בר

יריד חופשי מגלוטן בנמל ת״א

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פיצות, מוקפץ, ארפה, עראיס והמון מוצרים ללא גלוטן. קבלו הצצה ליריד חופשי מגלוטן שהתקיים בנמל ת״א

צליאקים ותיקים כמוני ודאי זוכרים את התקופה שבה על מנת ליהנות ממוצרים ללא גלוטן, היה צורך להתניע את הרכב ולנסוע עד לקיבוץ גן שמואל, שם פעלה חנות למוצרים ללא גלוטן אותה הקימה והפעילה במסירות רבה במשך שנים רבות מירטה אורן. לאלו שלא הצליחו להגיע לחנות בגן שמואל, לא היו אפשרויות רבות למוצרים ללא גלוטן, זו היה המציאות בשנות השבעים ועד שנות האלפיים המוקדמות.

לכן, יריד כמו ״חופשי מגלוטן״ שהתקיים ב7.3 בנמל תל אביב ושאורגן על ידי ארגון זכויות הצליאק והעומד בראשו, דן סלומון, הוא לא אירוע מובן מאליו. בוידאו המצורף, תוכלו לקבל הצצה לכל הדברים הטעימים והשווים שהיו באירוע:

יריד חופשי מגלוטן בנמל ת״א. צילום: דביר בר
יריד חופשי מגלוטן בנמל ת״א. צילום: דביר בר
עדי נציגת חברת Schär מציעה טעימות פיצה ללא גלוטן. צילום: דביר בר

כפי שניתן לראות בוידאו, ביריד שהתקיים בנמל ת״א משעות הצהריים ועד שעות הערב המאוחרות, יכלו המבקרים להינות ממשאיות אוכל של מוקפצים שונים עם רוטב סויה ללא גלוטן של קיקומן, מארפס מונצואלה, מפנקייקס ללא גלוטן, מקרפים מעולים של ברטון קרפרי, מתפוחי אדמה ממולאים, מעראיס ללא גלוטן, כמו גם מדוכנים של יצרנים ומשווקים שונים ובהם, ״עידן ללא גלוטן״ (מאפיית אליס עם הפיתות המעולות), דוכן של אתר האינטרנט שבו תמצאו את כל מה ששווה וללא גלוטן, "Guluten״,  דוכן מוצרי ״שי מן הטבע״, דוכן Gfree, דוכן של קמח הארץ (מולינו) אשר בקרוב יחלו בשיווקם של קמחים חדשים נוספים, וכמובן דוכן של מוצרי Schär שבו ניתנו הנחות מפליגות של עד 50 אחוזי הנחה על מגוון מוצרי החברה.

אז איך היה? טעים וכיף למרות מזג האוויר הסגרירי. תמיד כיף לראות לצד ריבוי החברות שפונות לצליאקים, גם קהל גדול שמגיע מכל קצוות הארץ ליהנות מאירוע שכולו מוקדש עבורם ועכשיו לא נותר אלא לחכות לאירוע הבא. מתי הוא יקרה? פרטים בעמוד מאבק הצליאק.

 

רוצים מתכון לאוזני המן ללא גלוטן? לחצו כאן

יריד חופשי מגלוטן.בנמל ת״א. צילום: דביר בר
הכנת ארפה ללא גלוטן. יריד חופשי מגלוטן בנמל ת״א. צילום: דביר בר
יריד חופשי מגלוטן. צילום: דביר בר

יש לי הרגשה שתרצו לקרוא גם את הפוסטים האלה

לחמניות ריקוטה ללא גלוטן. צילום: דביר בר
דביר מארח

לחמניות ריקוטה ללא גלוטן

מה מגישים לאורחים בסוכה? לחמניות ריקוטה ללא גלוטן כמובן. כך תכינו בקלות את המאפה שכולם יזללו בחג הקרוב. דביר בר עם מתכון טעים נוסף

קרא עוד »

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן